Office: (+48) Mobile: (+48)
Gaudium
Gaudium Gaudium Gaudium Gaudium Gaudium

KRAKOWSKIE  SPOTKANIA ARTYSTYCZNE

GAUDIUM 2016

 

 

Konkurs plastyczny

Jury w składzie:
 
dr Monika Nęcka
Barbara Solecka
dr Jan Franczyk
 
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
 
Kategoria    malarstwo

I  miejsce:
„Warszawska   Praga”,  Bogusław   Litwinowicz;
ŚDS Warszawskie Towarzystwo Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi ul. Grochowska 259A, Warszawa
 
II miejsce:
„Martwa natura”, Monika Woźniak;
WTZ ul.Truskawkowa 4, Kraków
 
III miejsce:
„Pejzaż”, Joanna Nowak;
WTZ Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej,  Konary
 
Kategoria rysunek i grafika

I  miejsce   podkategoria   rysunek:
„Moje   miejsce”,  Lucyna   Janeczek;
WTZ,  ul. Królowej Jadwigi 81, Kraków
 
I  miejsce   podkategoria   grafika:
„Głowonóg”,  Barbara   Leśniak;
WTZ,  ul. Truskawkowa 4, Kraków
 
I miejsce  podkategoria grafika komputerowa:
„Kurczaki  0035”, Elżbieta Siuta;
ŚDS ul. Pasteura 1, Kraków
 
Kategoria techniki inne

II miejsce:
„SOS”, Zofia Wojnarowska;
ŚDS ul. 3 Maja 2, Proszowice
 
„Rybcia”, Bernadetta Rubacha;
WTZ ul. Przemysłowa 18, Brzesko
 
III miejsce:
„Adam i Ewa”, Anna Stypka;
WTZ, Wola Rzędzińska
 
Wyróżniona:
„Azalie”, Mariola Wołoch;  WTZ, Łyszkowice
 
„W tłumie”, Zbigniew Żuk; WTZ, ul. Truskawkowa 4, Kraków
 
„Transport owoców”, Mariola Wołoch;  WTZ, Łyszkowice
 
„Rozmowa”, Łukasz Kucab; WTZ, ul. Truskawkowa 4, Kraków
 
„Wbrew rzeczywistości”, Artur Łukomski;  ŚDS Warszawskie Towarzystwo   Pomocy   Lekarskiej   i   Opieki   nad   Psychicznie   i   Nerwowo   Chorymi  ul. Grochowska 259A, Warszawa
 
„Inspiracje - Portret V”, Katarzyna Mielnik; DPS im. L. i A. Helclów,  ul. Helclów 2, Kraków
 
„Drzewko   szczęścia”,  Krzysztof   Pytel,   Mariusz   Klesyk;   WTZ,  Wola Rzędzińska
 
„Dyniobranie”,   Bogdan   Towarek;   WTZ, os. Górali 19, Kraków


Konkurs Sceniczny 

Jury w składzie:
 
Iwona Konieczkowska
Paweł Moszumański
Robert Wyród

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:


I nagroda:
Zespół Szkół Specjalnych im. Weroniki Sherborne, Czerwionka-Leszczyny
Zetki – Muzyczna podróż przez życie

II nagroda:
Samorządowe Przedszkole Specjalne nr 100, os. Urocze 15, Kraków
Zespół Uzdrawiającego Uśmiechu – W krainie Piotrusia Pana
 
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Wietora 13, Kraków
ITAKA i owaka – Koszula szczęścia

III nagroda:
ŚDS, ul. Kościuszki 33, Brzesko
Tacy Sami – Druga szansa
 
WTZ, Łapanów 12A
Otwarte Serca – Po drugiej stronie lustra
 
WTZ, ul. Przemysłowa 18, Brzesko
Szał Dzika – Mój piękny sen

Wyróżnienia:
WTZ Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego Piast Wola Rzędzińska 297 A
Taka Wola – Uśpione marzenia
 
WTZ, Łyszkowice 64, Koniusza
Łyszkersi – Jeden dzień z życia…
 
WTZ Domu Pomocy Społecznej, Harbutowice
Pan Maluśkiewicz i wieloryb
 
WTZ Stowarzyszenia Pomocy Socjalnej Gaudium et Spes, os. Górali 19, Kraków
Świetliki – czasCzasczas
 
WTZ Towarzystwo Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi, ul. Grochowska 259 A, Warszawa
Powrót – Oburzające dropsy
 
Ośrodek Wsparcia Stowarzyszenia Pomocy Socjalnej Gaudium Et Spes, os. Zielone 7, Kraków
Jesień Życia – Miała babuleńka
 
DPS, ul. Sołtysowska 13 d, Kraków
Helena Skoczylas – To mi w duszy gra
 
WTZ Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, ul. Ostrogskich 5 b, Tarnów
Przyjaciele – Promień światła
 
WTZ Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, ul. Truskawkowa 4, Kraków
Truskawki – Pinokio
 
Dom Internat, Żurawicze, Gomel, Białoruś
Moja Hiszpania
 
Konkurs taneczny

Jury w składzie:
 
Mariusz Bardyn
Joanna Chwastowska
Krzysztof Bielec
 
Przyznało następujące wyróznienia:
 
Walc Angielski

1. para nr 38 – Magdalena Ciepacz i Filip Matuła
WTZ os. Górali 19 Kraków
 
2. para nr 6 – Joanna Jucha i Jacek Furgalski
WTZ os. Centrum C 7
 
3. para nr 13 – Lucyna Kasprzyk i Tomasz Paździurski
WTZ ul. Za Torem 22 Kraków
 
Jive

1. para nr 18 – Agnieszka Hałat i Grzegorz Wilk
WTZ Łyszkowice
 
2. para nr 29 – Martyna Wojciechowska i Kamil Stompór
WTZ Proszówki
 
3. para nr 46 – Anna Woszczek i Piotr Waligóra
WTZ os. Górali 19 Kraków